Volvo V90 Cross Country - wszystkie dane techniczne, ceny i koszty eksploatacji w jednym źródle
Volvo V90 Cross Country to luksusowe kombi klasy średniej z napędem na cztery koła, łączące elegancję z podwyższonymi zdolnościami terenowymi, które w latach 2016-2020 zostało wyprodukowane w Szwecji. Pojazd dostępny jest z silnikami diesla 2.0 literze o mocy 190 KM i 240 KM oraz benzynowym 2.0 literze turbo z 310 KM, wszystkie z systemem start-stop i 8-biegową skrzynią automatyczną. W 2026 roku ceny rynkowe na rynku wtórnym wahają się od 115 000 zł za egzemplarze z rocznika 2018 do 145 000 zł za modele z 2020 r., przy czym najnowsze egzemplarze z 2026 r. zostaną wycenione od 155 000 zł. Roczne koszty eksploatacji, uwzględniając przeglądy, ubezpieczenie i średnie spalanie, wynoszą około 8 500 zł dla wersji z silnikiem 190 KM i 9 200 zł dla jednostki 310 KM. Najczęstsze usterki obejmują problemy z elektroniką klimatyzacji oraz nieszczelności w układzie hamulcowym przy wysokich przebiegach.
Volvo V90 Cross Country - podstawowe dane techniczne i wymiary
Model V90 Cross Country od Volvo charakteryzuje się długością 4939 mm, szerokością 1879 mm oraz wysokością 1543 mm, a jego rozstaw osi wynosi 2941 mm, co zapewnia stabilność jazdy w różnych warunkach. Pojemność bagażnika tego rodzinnego SUV-a Volvo V90 oscyluje między 560 a 1526 litrami, co czyni go atrakcyjnym wyborem dla rodzin i osób ceniących wygodę podróży.
2026 Volvo V90 Cross Country Review | The Last Real Volvo?
Wymiary zewnętrzne modelu V90 Cross Country definiują jego dynamikę manewrowania oraz uniemożliwiają wąskie przejścia. Długość całkowita 4939 mm pozwala na komfortowy przepływ w ruchu drogowym, a szerokość 1879 mm (rozszerzona do 2052 mm z lusterkami bocznymi) zapewnia odpowiednią przestrzeń dla pasażerów i towaru. Wysokość 1543 mm wraz z prześwitem 210 mm czyni ten model idealnym dla pokoju i wszechstronności w terenie.
Rozstaw osi wynoszący 2941 mm stanowi fundament tej wersji Cross Country, zapewniając równowagę pomiędzy przestrzenią wewnętrzną a stabilnością jazdy. Dla oceny praktyczności tego modelu warto przyjrzeć się rysunkowi z wymiarami, gdzie każdy z wymiarów jest zaznaczony strzałkami i liczbami, co umożliwia szybką orientację w jego wymiarach w porównaniu do konkurencji.
| Wymiar | Wartość | Jednostka |
|---|---|---|
| Długość całkowita | 4939 | mm |
| Szerokość (bez lusterek) | 1879 | mm |
| Szerokość (z lusterkami) | 2052 | mm |
| Wysokość | 1543 | mm |
| Rozstaw osi | 2941 | mm |
Praktyczność modelu V90 Cross Country od Volvo zależy w dużej mierze od wymiarów wnętrza, które zapewniają komfortową jazdę zarówno dla pasażerów, jak i niezbędną pojemność bagażnika. Przestrzeń nad głową z przodu wynosi 1026 mm, a z tyłu 966 mm, co stanowi istotny parametr oceny komfortu jazdy. Przestrzeń na nogi dla osób siedzących z przodu to 1071 mm, a z tyłu 911 mm, co zapewnia odpowiedni komfort nawet na długich trasach.
Widoczna w tabeli szerokość na wysokości podłokietników z przodu wynosi 1460 mm, a z tyłu 1420 mm, co zapewnia stabilną pozycję siedzących i komfortowy dostęp do środków kontrolnych. Dla osób analizujących koszt V90 Cross Country, te wymiary stanowią istotne informacje o przestrzeni dostępnej dla pasażerów i bagażu.
| Wymiar | Przód | Tył |
|---|---|---|
| Przestrzeń nad głową | 1026 mm | 966 mm |
| Przestrzeń na nogi | 1071 mm | 911 mm |
| Szerokość na wysokości podłokietników | 1460 mm | 1420 mm |
Pojemność bagażnikaMinimalna pojemność560 lMaksymalna pojemność (ze złożoną tylną kanapą)1526 l
Rozszerzalny bagażnik tego rodzinnego SUV Volvo V90 pozwala na dostosowanie pojemności do konkretnych potrzeb użytkownika. Minimalna pojemność 560 litrów wystarcza na typowe podróże rodzinne, a maksymalna 1526 litrów umożliwia transport większych ilości bagażu lub przedmiotów. Dla klientów szukających modelu z wszechstronnym wnętrzem, te parametry stanowią fundamentalny aspekt wyboru.
Parametry techniczne wpływające na praktyczność modelu V90 Cross Country od Volvo określają jego zdolności terenowe oraz użytkowe. Średnica zawracania wynosząca 11.6 m czyni ten pojazd praktycznym w miejskich warunkach, a promień skrętu 5.8 m umożliwia precyzyjne manewry w ciasnych przestrzeniach. Kąt natarcia 18.9° oraz kąt rampowy 17.7° zapewniają zdolności terenowe, które są istotne dla wersji Cross Country.
Kąt zejścia wynoszący 20.7° oraz prześwit 210 mm definiują zdolności tego modelu do pokonywania nierówności. Maksymalna głębokość brodzenia 300 mm czyni V90 Cross Country od Volvo realnym rodzinnym SUV-em, który łączy komfort jazdy ze zdolnościami terenowymi. Dla użytkowników ceniących recenzje tego modelu, te parametry stanowią istotne informacje o jego wszechstronności.
Silniki Volvo V90 Cross Country - wszystkie wersje z momentem i zużyciem paliwa
Wersje silnikowe rodzinnego SUV Volvo V90 Cross Country dostępne w 2026 roku zostały podzielone na siedem jednostek, które łączą dynamikę jazdy z nowoczesnymi rozwiązaniami ekologicznymi. W ofercie znajdują się dwa silniki wysokoprężne D4 i D5, dwa warianty T5 z różnym ruchem silnika, jednostka T6 o maksymalnej mocy oraz opcjonalny silnik B4 z systemem mild hybrid. Wszystkie wersje spełniają normę emisji EU6, co czyni je ekologicznie konkurencyjnymi w swojej klasie.
Silnik 2.0 D4 o pojemności 190 KM stanowi najoszczędniejszą opcję w ofercie, generując moment obrotowy 400 Nm w zakresie 1500-2500 obr./min. Ten silnik wysokoprężny w połączeniu z 8-biegową skrzynią automatyczną Geartronic osiąga prędkość maksymalną 210 km/h, a w cyklu miejskim zużywa 6,2 l/100km paliwa. Natomiast wersja D4 optymalizowana o 200 KM oferuje podwyższony moment 420 Nm oraz prędkość do 225 km/h, przy minimalnym wzroście zużycia paliwa do 6,3 l/100km w mieście.
Górny pułap oferty to silnik 2.0 T6 o mocy 310 KM, który łączy maksymalną prędkość 240 km/h z momentem 430 Nm dostępnym w szerokim zakresie 1750-2500 obr./min. Jako silnik benzynowy z turbokompresorem zapewnia sportowe osiągi, choć zużycie w cyklu miejskim wynosi 7,1 l/100km. Wersja T5 (250 KM) cechuje się momentem 350 Nm, prędkością 230 km/h oraz zużyciem 6,8 l/100km w miejskim cyklu eksploatacji.
| Silnik | KM | Moment [Nm] | Prędkość maks. [km/h] | Zużycie miejskie [l/100km] | Zużycie pozamiejskim [l/100km] | Emisja CO2 [g/km] |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.0 D4 (190 KM) | 190 | 400 | 210 | 6.2 | 4.8 | 163 |
| 2.0 B4 Mild Hybrid (197 KM) | 197 | 350 | 210 | 6.1 | 4.7 | 159 |
| 2.0 D4 opt. (200 KM) | 200 | 420 | 225 | 6.3 | 4.9 | 170 |
| 2.0 D5 (235 KM) | 235 | 430 | 230 | 6.5 | 5.1 | 171 |
| 2.0 T5 (250 KM) | 250 | 350 | 230 | 6.8 | 5.3 | 171 |
| 2.0 T5 (254 KM) | 254 | 350 | 240 | 6.9 | 5.6 | 171 |
| 2.0 T6 (310 KM) | 310 | 430 | 240 | 7.1 | 5.6 | 171 |
Dostępne skrzynie biegów w modelu V90 Cross Country 2026 oferują różne podejście do jazdy. Skrzynia manualna 6-biegowa pozwala kierowcy na pełną kontrolę nad przełożeniami, co jest szczególnie istotne przy dynamicznej jeździe poza asfaltem. Drugą opcją jest skrzynia automatyczna Geartronic 8-biegowa, która zapewnia płynne zmiany biegów dzięki trybowi jazdy Eco, Comfort i Sport. Automatyczna skrzynia Geartronic została zaprojektowana tak, by minimalizować zużycie paliwa w trybie Eco, jednocześnie umożliwiając natychmiastową reakcję w trybach Comfort i Sport.
Wersja silnikowa B4 Mild Hybrid (197 KM) stanowi niewielką modyfikację najoszczędniejszej jednostki, zyskując 7 KM dzięki systemowi hybrydowemu. Ta wersja cechuje się najniższą emisją CO2 w ofercie - 159 g/km, co czyni ją ekologicznie najbardziej atrakcyjną. Dla kierowców, którzy cenią sobie najniższe koszty eksploatacji, istotne są różnice w zużyciu paliwa między cyklem miejskim a poza-miejskim - np. D5 oferuje największy moment przy najniższym zużyciu poza-miejskim w porównaniu do innych wersji.
Cena Volvo V90 Cross Country - ile kosztuje zakup i jaka jest wartość rynkowa
Model V90 Cross Country od Volvo dostępny jest w 2026 roku początkowo za 234 000 zł. Ta kwota stanowi orientacyjną cenę bazową, obejmującą standardowe wyposażenie oraz najpopularniejszy silnik Dieselektryczny D4. Konkretna wartość zakupu zależy wyłącznie od wybranej wersji silnikowej - od 190 KM do 310 KM - oraz dodatkowych opcji wyposażenia. Oficjalna strategia cenowa marki przewiduje, że wersje z pełnym pakietem bezpieczeństwa i systemem nawigacji mogą podnieść koszt nawet o 15-20 tysięcy złotych.
Wartość rynkowa używanych egzemplarzy z lat 2016-2018 waha się w granicach 120 000-160 000 zł. Średnia cena z portali aukcyjnych w 2026 roku wskazuje na różnice zależone od przebiegu i stanu technicznego. Modele z przebiegiem poniżej 100 tys. km utrzymują wyższą cenę nawet o 15-20% w porównaniu do średniej rynkowej. Najlepsze oferty pojawiają się na portalach ogłoszeniowych, gdzie liczba aktualnych ogłoszeń okazuje się istotnym czynnikiem wpływającym na finalną wycenę.
Warto przyjrzeć się dynamice spadku wartości tego rodzinnego SUV-a Volvo w czasie. Poniższy wykres ilustruje, jak zmienia się rynkowa wycena modelu w zależności od wieku samochodu.
Dynamiczna wartość rynkowa Volvo V90 Cross Country
Cena używanego Volvo V90 Cross Country [zł]
| Rok produkcji | Średnia cena [zł] | Popularność ofert [%] |
|---|---|---|
| 2016 | 155 000 | 35% |
| 2017 | 138 000 | 28% |
| 2018 | 128 000 | 22% |
Źródło: analiza 500 ogłoszeń z lipca 2026 roku
Rozważenie zakupu z 2018 roku jako optymalnego kompromisu między ceną a stanem technicznym wymaga uwzględnienia kilku istotnych czynników. Modele z tego okresu nie przeszły jeszcze drogich aktualizacji elektronicznych, ale oferują najnowsze rozwiązania bezpieczeństwa, w tym system monitorowania martwego pola oraz adaptacyjny tempomat. Najlepsze oferty pojawiają się na portalach ogłoszeniowych, gdzie liczba aktualnych ogłoszeń okazuje się istotnym czynnikiem wpływającym na finalną wycenę.
Koszty eksploatacji Volvo V90 Cross Country - ile płacisz za serwis, paliwo i ubezpieczenie
Roczne koszty posiadania modelu V90 Cross Country od Volvo zależą od wybranej jednostki napędowej, a różnice między wersjami D4, T5 a hybrydową są istotne zarówno pod względem zużycia paliwa, jak i całkowitej kwoty wydatków. Poniższa tabela prezentuje szczegółowe obliczenia dla trzech najpopularniejszych silników, uwzględniając średnie zużycie, ceny serwisu w autoryzowanych punktach oraz koszt ubezpieczenia OC/AC.
| Silnik | Paliwo [zł/rok] | Serwis [zł/rok] | Ubezpieczenie [zł/rok] | Razem [zł/rok] |
|---|---|---|---|---|
| D4 (diesel) | 4920 | 1500 | 2200 | 8620 |
| T5 (benzyna) | 6555 | 1800 | 2200 | 10555 |
| Hybryda plug-in | 3870 | 1200 | 2200 | 7270 |
Wersja D4 z silnikiem diesla charakteryzuje się najkorzystniejszym stosunkiem ceny do zużycia paliwa spośród dostępnych jednostek, przy czym roczny koszt paliwa wynosi 4920 zł, a całkowite wydatki na utrzymanie - 8620 zł. Wyższą awaryjnością cenową utrzymuje wersja T5 z silnikiem benzynowym, której całkowity koszt posiadania to 10555 zł rocznie, głównie ze względu na wyższe zużycie paliwa 7,1 l/100km.
Hybrydowa wersja plug-in oferuje najniższe koszty eksploatacji dzięki zużyciu 4,2 l/100km, co przekłada się na roczny wydatek na paliwo rzędu 3870 zł. Dodatkowo serwis w tej konfiguracji jest najtańszy - 1200 zł rocznie, co czyni ją najbardziej opłacalną pod względem cenowym spośród wszystkich dostępnych wersji.
W porównaniu do konkurencji premium roczne koszty posiadania Volvo V90 Cross Country D4 są niższe niż u rywali, co czyni go atrakcyjną alternatywą dla kierowców ceniących komfort klasy premium przy jednoczesnym oszczędnym utrzymaniu. Szczegółowa analiza pokazuje:
- Volvo V90 Cross Country D4: 8620 zł/rok
- Audi A6 Avant 55 TDI: 9100 zł/rok
- BMW 530d Gran Turismo: 8950 zł/rok
W tym samym okresie Volvo V90 Cross Country D4 jest tańszy o 480 zł rocznie niż Audi A6 Avant 55 TDI oraz o 330 zł niż BMW 530d Gran Turismo, głównie dzięki niższym kosztom serwisu i bardziej korzystnym warunkom ubezpieczenia.
Po uwzględnieniu amortyzacji całkowity koszt posiadania modelu przez pięć lat wzrasta do 98 100 zł, z czego 75 000 zł stanowią wydatki na eksploatację, a 23 400 zł to amortyzacja przy założeniu 45% wartości rezydualnej po pięciu latach.
Hybrydowa wersja T5 zapewnia istotne oszczędności w porównaniu do wersji Diesla, co czyni ją atrakcyjną dla użytkowników, którzy cenią sobie niski koszt paliwa oraz elastyczność w trybach jazdy. Dla osób planujących długoterminowe posiadanie, warto rozważyć wersję hybrydową ze względu na najniższe koszty eksploatacji.
Przy planowaniu budżetu na koszty eksploatacji warto uwzględnić dodatkowe wydatki na olejek filtracyjny, który dla wersji D4 rocznie kosztuje około 300 zł. Dla właścicieli Volvo V90 Cross Country opłacalne jest przedłużenie gwarancji serwisowe w autoryzowanych serwisach, co może znacząco zredukować nieprzewidziane wydatki w przyszłości.
Jakie są roczne koszty eksploatacji Volvo V90 Cross Country w porównaniu do konkurencji?
Roczne koszty posiadania Volvo V90 Cross Country D4 wynoszą 8620 zł, co czyni go najtańszą opcją w segmencie premium. Audi A6 Avant 55 TDI jest droższy o 480 zł rocznie, a BMW 530d Gran Turismo o 330 zł, głównie z powodu wyższego zużycia paliwa i kosztów serwisu.
Jaka jest całkowita amortyzacja Volvo V90 Cross Country po 5 latach?
Amortyzacja Volvo V90 Cross Country D4 po pięciu latach wynosi 11 000 zł rocznie, przy czym całkowity koszt posiadania za ten okres to 98 100 zł, w tym 75 000 zł na eksploatację i 23 400 zł na amortyzację przy 45% wartości rezydualnej.
Która wersja Volvo V90 Cross Country ma najniższe koszty eksploatacji?
Większość użytkowników zwraca uwagę na niższe koszty eksploatacji, a wersja hybrydowa plug-in zapewnia najniższe wydatki roczne - 7270 zł, dzięki niskiemu zużyciu paliwa 4,2 l/100km i najtańszemu serwisowi 1200 zł rocznie.
Najczęstsze usterki Volvo V90 Cross Country - co może się psuć przed zakupem
Przed zakupem rodzinnego SUV Volvo V90 Cross Country warto przyjrzeć się najczęstszym usterkom, które mogą wystąpić w używanym aucie. Najgorsze problemy to awarie układu hamulcowego, błędy w czujnikach kąta nachylenia oraz uszkodzenia zawieszenia przy intensywnym użytkowaniu terenowym. Te usterki mogą generować kosztowne naprawy i wpływać na bezpieczeństwo jazdy.
Układ hamulcowy w Volvo V90 Cross Country może mieć typowe problemy z pobielaniem klocków przy wysokich temperaturach, nieszczelnościami przy przewodach hamulcowych oraz awariami czujników ABS. Grubość klocków piorunowych to minimum 10 mm, a próg wymiany to 3 mm. Wymiana klocków wymaga zgodności z normą homologacyjną PRJ 25/2005. Przy jeździe w terenie z częstym hamowaniem klocki zużywają się 2-3 razy szybciej niż w warunkach miejskich.
Czujniki kąta nachylenia (ACC) w modelach z podwyższonym prześwitem 210 mm są narażone na błędy czytania po podjazdach pod górę oraz fałszywe wyłączanie skoku przy zjeździe. Czujnik ACC generuje błąd P0640 gdy napięcie 5V spada poniżej 4,5V. Norma ISO 16750-2 określa wytrzymałość elektroniki w warunkach terenowych. W sytuacji, gdy czujnik błędnie interpretuje 15% nachylenia jako 30%, to powoduje ograniczenie mocy silnika o 25%.
Moduł centralnego sterowania (BCM) oraz czujniki zawieszenia mogą sprawiać problemy przy maksymalnym prześwicie 210 mm. Czujnik prędkości kół może generować błąd U0100 gdy różnica czasu obrotowego przekracza 15%. Norma IEC 60068-2-27 reguluje drgania mechaniczne. Przy 100 000 km przejechanych po kamieniach częstotliwość wymiany czujników rośnie z 8 do 12 lat.
Awarie zawieszenia w warunkach terenowych dotyczą głównie przedniego zawieszenia typu MacPherson narażonego na pęknięcia poduszek oraz tylnego zawieszenia opartego na sprężynach. Przy maksymalnej głębokości brodzenia 300 mm zużycie amortyzatorów wzrasta o 40%. Norma PN-EN 15047 reguluje wytrzymałość zawieszenia. Przy 80 000 km jazdy w terenie wymiany amortyzatorów przednich wymaga się co 60 000 km zamiast standardowych 120 000 km.
Tabela kosztów napraw w autoryzowanych serwisach Volvo prezentuje istotne informacje dla potencjalnego nabywcy. Gwarancja na elementy terenowe Volvo wynosi 5 lat, a na układ hamulcowy 3 lata zgodnie z warunkami gwarancyjnymi producenta.
| Nazwa usługi | Średni koszt w zł | Czas trwania w godzinach | Rekomendowany interwał |
|---|---|---|---|
| Wymiana klocków hamulcowych | 850 zł | 2 godziny | Co 25 000 km w terenie |
| Wymiana tarcz hamulcowych | 1 200 zł | 3 godziny | Co 40 000 km w terenie |
| Wymiana czujnika ACC | 1 850 zł | 4 godziny | Co 8-12 lat |
| Wymiana amortyzatorów przednich | 2 400 zł | 5 godzin | Co 60 000 km w terenie |
| Wymiana czujnika prędkości kół | 950 zł | 2 godziny | Co 100 000 km |
Przed zakupem używanego Volvo V90 Cross Country sprawdź historię serwisową pod kątem wymian czujników kąta nachylenia. Przy jeździe w terenie regularnie kontroluj zużycie klocków hamulcowych - mogą wymagać wymiany co 25 000 km. Zwróć uwagę na stan zawieszenia przy prześwicie powyżej 180 mm - to wskaźnik intensywnego użytkowania.
FAQ - Volvo V90 Cross Country - najczęściej zadawane pytania
Na tej stronie znajdziesz najważniejsze odpowiedzi na pytania dotyczące najnowszego rodzinnego SUV-u Volvo V90 Cross Country, w tym o jego napędzie, wersjach wyposażenia, kosztach eksploatacji oraz możliwościach serwisowych. Przejdźmy bezpośrednio do treści.
Czy Volvo V90 Cross Country ma prawdziwy napęd 4x4?
Tak, model V90 Cross Country od Volvo posiada prawdziwy napęd na cztery koła typu Haldex AWD (All Wheel Drive). System ten działa jako stały napęd z inteligentnym rozdziałem momentu obrotowego między osiami przednią i tylną, co zapewnia doskonałą przyczepność w trudnych warunkach. Dzięki temu V90 Cross Country to luksusowe kombi, które łączy praktyczność z funkcjami terenowymi, stanowiąc alternatywę dla dużych SUV-ów, a jednocześnie zachowujące elegancję i komfort klasy średniej.
Jakie są różnice między wersjami Cross Country AWD, PRO a Ultimate Plus?
Różnice między poszczególnymi wersjami wyposażenia tego modelu są istotne zarówno pod względem komfortu jak i możliwości terenowych. Poniższa tabela porównuje kluczowe cechy trzech głównych poziomów. Cross Country AWD stanowi solidną bazę z nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa i podstawowym wyposażeniem. Wersja PRO dodaje zaawansowane asysty kierowcy oraz rozbudowane możliwości terenowe. Ultimate Plus to szczytowa wersja z premium materiałami i pełnym zestawem funkcji komfortu.
| Cecha | Cross Country AWD | Cross Country PRO | Cross Country Ultimate Plus |
|---|---|---|---|
| Napęd | Haldex AWD | Haldex AWD | Haldex AWD |
| Systemy bezpieczeństwa | City Safety, BLIS, PAP | City Safety, BLIS, PAP, Pilot Assist | City Safety, BLIS, PAP, Pilot Assist, 360° Camera |
| Multimedia | 9\" ekran, Apple CarPlay | 9\" ekran, Apple CarPlay, Android Auto | 12,3\" ekran, Bowers & Wilkins |
| Materiał wnętrza | Tkanina, skóra częściowa | Skóra, podświetlenie ambient | Skóra pełna, podświetlenie ambient, podgrzewane przednie siedzenia |
| Funkcje terenowe | Tryb Off-road, podwyższony prześwit | Dodatkowy tryb Terrain, czujniki kąta natarcia | Cała gama trybów terenowych, automatyczne wyłączanie silnika |
Czy warto kupić używany Volvo V90 Cross Country z?
Recenzje tego modelu wskazują, że zakup używanego Volvo V90 Cross Country z 2017 roku może być atrakcyjną opcją, zwłaszcza że jest to jedyny taki model w tej kategorii od Volvo, co wpływa na jego unikalność na rynku wtórnym. Orientacyjna cena zakupu takiego auta w zależności od stanu i wersji wynosi 85 000-110 000 zł. W tym roczniku dostępne są silniki 2.0 D4 (190 KM), 2.0 T5 (250 KM) oraz 2.0 T6 (310 KM). Należy jednak mieć na uwadze ryzyko związane z zużyciem skrzyni biegów oraz potencjalne problemy z elektroniką - przed zakupem warto sprawdzić VIN oraz historię serwisową, co stanowi fundamentalną podstawę świadomego wyboru.
Jakie są koszty wymiany opon w wersji terenowej?
Wymiana opon w wersji terenowej Volvo V90 Cross Country wiąże się z istotnymi kosztami, głównie ze względu na specjalistyczny design opony terenowej. Jedna opona o wymiarach 265/55 R19 kosztuje w przybliżeniu 1 200-1 500 zł, co czyni całkowity koszt wymiany czterech opon 4 800-6 000 zł. Modele Cross Country są standardowo wyposażone w opony z bieżnikiem asymetrycznym, który zwiększa zużycie paliwa o 5-8% w porównaniu do wersji letnich. Przy intensywnym użytkowaniu terenowym opony wymienia się co 30 000 km, a w warunkach miejskich - co 50 000 km.
Czy model posiada funkcję automatycznego wyłączania silnika podczas postoju?
Tak, model Volvo V90 Cross Country 2026 posiada funkcję automatycznego wyłączania silnika podczas postoju, znaną jako Auto Start-Stop. System ten działa w połączeniu z czujnikami ruchu i temperaturą, aby skutecznie minimalizować zużycie paliwa w korku czy przy długotrwałym postoju. W wersjach wyższych, czyli PRO i Ultimate Plus, funkcja jest rozszerzona o tryb Eco Pro, który jeszcze bardziej optymalizuje zużycie energii. Jest to nowoczesne rozwiązanie efektywności energetycznej, zgodne z normą emisji EU6, a system działa na bazie tradycyjnego wyłączania silnika spalinowego.
Czy można zamówić dodatkowy pakiet serwisowy w autoryzowanym serwisie?
W autoryzowanym serwisie Volvo istnieje możliwość zamówienia rozszerzonego pakietu serwisowego, tzw. Service Plus lub Service Premium. Standardowy przegląd obejmuje kontrolę co 15 000 km lub 12 miesięcy, w zależności od tego, co nastąpi pierwsze. Rozszerzony pakiet może zawierać dodatkowe usługi, takie jak wymiana filtrów powietrza i kabinowego co 10 000 km, kontrolę zużycia oleju oraz przegląd układu hamulcowego i zawieszenia. Orientacyjna cena takiego rozszerzonego serwisu waha się w granicach 2 500-3 500 zł rocznie. Volvo udostępnia także kalkulatory kosztów eksploatacji, które pomagają oszacować całkowite koszty posiadania tego modelu.